Il Terrazzino - Entire Apartment In Vomero

  • 45 μ²

Το Il Terrazzino - Entire Apartment In Vomero Νάπολη 45 τ.μ. Απέχει 5 λεπτά με τα πόδια από τον σταθμό του μετρό Vanvitelli, και παρέχει Wi-Fi για εργασία ή ψυχαγωγία. Το Κάστρο του Αυγού βρίσκεται σε απόσταση 2 χλμ., ενώ Museo Civico Filangeri απέχει σχεδόν 2,1 χλμ. απόσταση από το διαμέρισμα.

Το Il Terrazzino - Entire Apartment In Vomero διαθέτει βεράντα όπου οι επισκέπτες μπορούν να απολαύσουν το τσάι τους.

Το κατάλυμα παρέχει μικρή κουζίνα, τραπεζαρία σε περίπτωση που οι επισκέπτες θέλουν να μαγειρέψουν.

Αυτό το διαμέρισμα βρίσκεται στην εκλεκτή τοποθεσία και απέχει 850 μέτρα από το σιδηροδρομικό σταθμό Piazza Amedeo. Το κέντρο της πόλης απέχει μόλις 3 χλμ. και το αεροδρόμιο ΔιεθΝές ΝάποΛης βρίσκεται σε απόσταση 5 χλμ. από το Il Terrazzino - Entire Apartment In Vomero. Οι επισκέπτες μπορούν να φτάσουν στο Εθνικό Αρχαιολογικό Μουσείο της Νάπολι που βρίσκεται σε απόσταση 2,2 χλμ. Ο πλησιέστερος σταθμός λεωφορείων Falcone - Giordano βρίσκεται σε απόσταση 500 μέτρων.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Il Terrazzino - Entire Apartment In Vomero Νάπολη
Napoli Charming Apartments Vomero
Τιμή μόνο για κινητά

Napoli Charming Apartments Vomero "Fashion And Glamour"

173 μ από το κατάλυμα
USD 128 USD 115
ανά νύχτα
Il Giardinetto A Colori By Dimorra
Τιμή μόνο για κινητά

Il Giardinetto A Colori By Dimorra

188 μ από το κατάλυμα
USD 118 USD 106
ανά νύχτα
Style Houses In Naples By Wonderful Italy
Τιμή μόνο για κινητά

Style Houses In Naples By Wonderful Italy

234 μ από το κατάλυμα
USD 206 USD 185
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    ΔιεθΝές Αεροδρόμιο ΝάποΛης
    11 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Napoli Mergellina Train Station
    1,7 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Γεύματα

    • Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου

    Στην κουζίνα

    • Κουζινικά είδη

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες

    Στα δωμάτια

    • Καθιστικό
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων

    Συσκευές

    • LCD TV

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 12:00 έως 23:59
    Check-out: έως 10:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • ❓
      Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το Il Terrazzino - Entire Apartment In Vomero;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Il Terrazzino - Entire Apartment In Vomero περιλαμβάνουν Πλατεία Piazza del Gesu Nuovo, Stadio Arturo Collana καθώς και ΑστροΝομικό Παρατηρητήριο του Capodimonte.
    • ❓
      Πόσο κοστίζει η διαμονή στο το Il Terrazzino - Entire Apartment In Vomero;
      Η διαμονή στο το Il Terrazzino - Entire Apartment In Vomero κοστίζει 93€.
    • ❓
      Στο το Il Terrazzino - Entire Apartment In Vomero προσφέρεται φαγητό;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το Il Terrazzino - Entire Apartment In Vomero περιλαμβάνουν Hachi Ristorante Giapponese και Stairs Coffee Shop και απέχουν μόνο 6 λεπτά με τα πόδια.
    • ❓
      Διαμέρισμα έχει σύνδεση στο Διαδίκτυο;
      Ναι, διαμέρισμα προσφέρει Wi-Fi.
    • ❓
      Πόσα τετραγωνικά μέτρα έχει αυτό το ευρύχωρο διαμέρισμα;
      Αυτό το ευρύχωρο διαμέρισμα είναι 45 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    ΔιεθΝές Αεροδρόμιο ΝάποΛης
    11 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Napoli Mergellina Train Station
    1,7 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Il Terrazzino - Entire Apartment In Vomero Νάπολη

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο